Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Wabis

Wabis

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.

Kaliteye ve yeniliğe verdiğimiz önemle, yılar içinde daha da gelişip tüm çatı gereksinimlerini karşılayacak yaklaşık 400 çeşit çatı aksesuarı üretme ve pazarlama kapasitesine ulaştık.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin yüzde 90’ını kendi tesislerimizde üretiyor olmamız bize farklı bölgelerdeki farklı koşullara, farklı gereksinimlere ve farklı tasarımlara uygun çatı aksesuarları üretebilme becerisine kazandırıyor.

Bu becerimiz sayesinde şu anda dünya çapında 27 ülkede Wabis Çatı sistemlerini güvenle kullanıyor olmasının gururunu yaşıyoruz.

Üretim tesislerimizi oluşturan modern makinelerimiz, her zaman yeniliğe ve ihtiyaçlara odaklı çalışan ar-ge departmanımız, uzman çalışanlarımız ve sektörel ortaklarımızın da deneyimleri ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Ürünlerimiz, hammaddelerden, üretim aşamasına ve final ürünlere kadar tüm süreçte kendi laboratuvarlarımızda gerekli testlerden geçiriliyor ve kalitemiz CE ve BBA kalite belgeleri ile onaylanmıştır.

Wabis

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişime Geçiniz

0 (533) 075 01 06
İletişime Geçiniz

Talep Formu