Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Setboard

Setboard

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, orman ürünleri alanındaki tecrübesi ve pazarlama ağındaki gücünün desteği ile bu güne kadar yurt dışından ithal ettiği birçok üründen biri olan OSB’nin Türkiye piyasasına ilk sunan ve pazarlama ağının gücüyle OSB ürününün bilinirliğini sağlayan firmalardan bir tanesidir. Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmektedir.

Bu sektördeki tecrübesi, satış ağının genişliği ve sermaye gücüne güvenerek SETBOARD markası adı altında OSB (Oriented Strand Board) üretimi kararı almıştır.

Yerli ve milli ürün olan Setboard OSB, ülkemizde birçok insana iş olanağı sağlayacağı gibi Türkiye deki birçok sektöre de ekonomik anlamada katkıda bulanacaktır. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarlarına satış hedefi besleyecek olan firma, Kanada, Avrupa ve yerli makina techisatları ile yapılan üretim Avrupa standartlarında üretim sağlamaktadır.

Sürdürülebilir gelişim ve istikrarlı bir büyüme hedefi doğrultusunda gidilen yolda OSB üretiminde saygınlık kazanmış Kadant, Dıeffenbahceher, Steinman ve konularında yetkin Türk ve yabancı firmalar ile çözüm ortaklığı yapılmaktadır. Bununla birlikte Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu olarak açılışımızın yeni olmasına karsın OSB üretimi konusundaki araştırmalarımız devam etmekte olup, kapasite artırımı ve yeni yatırımlar konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Setboard

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişime Geçiniz

0 (232) 339 1 999
İletişime Geçiniz

Talep Formu