Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Seramiksan

Seramiksan

Turgutlu endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından, Bloksan A.Ş. nin ortakları tarafından 1990 yılında kurulan Seramiksan, 1994 yılında üretime başladı.

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye ve dünyada sayılı üreticiler arasında yerini alan Seramiksan, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye), yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünleri ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Seramiksan halen 500 bin m² açık ve 150 bin m² kapalı alana sahip fabrikasıyla , Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi'nde; İzmir’e 45 km., Manisa’ya 22 km. ve Turgutlu’ya 5 km. mesafede faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Kalite ve Ürün Standartları

Gelişen teknoloji ve bilgi birikimini, üretim aşamasının her alanında kullanmayı kendisine prensip edinen Seramiksan, üretimin her aşamasında süreç takibi ve kalite uygunluk kontrolleri yapmaktadır.

Seramiksan, ulusal standardımız olan ve aynı zamanda diğer üretici Avrupa ülkelerinin de kullandığı kalite değerlerini belirten TS EN 14411 standardına uygun üretim yapmakta ve ürünlerinin Avrupa Birliği üyesi ülkelerde satılabilmesi için gerekli olan CE belgesine sahiptir.

Dünyanın farklı ülke standartlarınca da kabul gören kalite değerlerine sahip üretim yapan Seramiksan, bunun sonucu olarak dünya çapında otuzun üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimde kalitenin belirlenmesi ve sınıflandırılması aşamasında gerekli otomasyon çalışmalarını tamamlamış olan Seramiksan, yurt içi ve yurt dışına yaptığı dağıtımda ortak stok kullanarak tüm dünyaya aynı kalite de ürün sunmaktadır.

 

DİKKAT!

Dekoratif amaçlı karoların temizliğinde yalnızca su ve yumuşak sünger kulanınız. Asidik/bazik malzemeler ve sert yüzeyli süngerler ürün yüzeyine zarar verebilir.

Derz dolgu malzemelerinin yüzeye bulaştırılmamasına özen gösterilmelidir.

Seramiksan

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişime Geçiniz

0 (533) 075 01 06
İletişime Geçiniz

Talep Formu