Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Gürok kiremit

Gürok Kiremit

Toprağın ve ateşin en eski ustalarından olan şirketimiz;
Gürallar grubu çatısı altında,
2 ayrı fabrikadan oluşmaktadır.
1982 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız,
yeniliklere her zaman önem vererek,
tasarımdan satışa, üretimin her aşamasında
kalite felsefesini mükemmelliğe taşımaktadır....

HAKKINDA

Kuruluşun ve kurtuluşun kenti Kütahya’nın en büyük ve ülkemizin en saygın kurumlarından olan Gürallar Grup çatısı altında yer alan Gürallar Kiremit, iki ayrı fabrikadan oluşmaktadır.

1982 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, her geçen gün ürün gamını ve kalitesini arttırarak yapı sektörüne hizmet vermektedir.

TSE 1304 Kalite standartlarına CE ve İSO Belgelerine sahiptir.

GÜRALLAR KİREMİT MİSYONU

Toprağın ve ateşin en eski ustalarından olan Gürallar Kiremit şirketinin kuruluş misyonu, tüketici memnuniyetinden ve üretim kalitesinden ödün vermeden sürekli büyümek ve sektöre getirdiği yeniliklerle öncü rolünü sürdürmektir.

Tecrübesi, yüksek kalite anlayışının getirdiği güç ve 1999 yılında kurulan otomasyon sistemi sayesinde tüm ürünler altılı şekilde paketlenip, paletlenerek bayilerimiz aracılığı ile inşaat sektörüne sunulmaya başlanmıştır.

GÜRALLAR KİREMİT İNOVASYON

Fabrikanın sektöre getirdiği asıl yenilik ise su geçirmeyen inovatif silikonlu kiremitlerdir. Teknolojiyi yakından takip eden, tecrübe, uzmanlık ve dinamizmi harmanlayarak her geçen gün kendini geliştiren Gürallar Kiremit tasarımdan satışa tüm süreçlerde kalite felsefesini mükemmelliğe taşıma çabası ile ilk günkü heyecanıyla hareket etmektedir.

Gürallar Kiremit, güvenilir altyapısı ve kaliteli ürünleri sayesinde 35 yıldır huzurlu ve sıcak yuvaların teminatı olmaya devam ediyor…

SİLİKONLU KİREMİTLER

Kiremitte kullanılan toprağın cinsine göre çeşitli tuzlar ihtiva ederler ve bunlar çiçeklenme (yüzeyde beyazlama), kumlanma veya yüzeyde tabaka ayrışmalarına sebep olabilirler. Özellikle çiçeklenmeye karşı silikon Wacker BS-16 emprenye malzemesi son 45 yıldır başarı ile uygulanmaktadır. Su emmenin azaltılması ile kiremitlerin kirlenme veya yosunlanması da önlenmiş olacaktır. Silikon Kiremit ile su emme azalacağından haliyle kiremitlerin donma çözünme mukavemetinin artması beklenir yapılan testlerle bu ispatlanmıştır. Bu yüzden Güral Silikonlu Kiremitler ile çatınız ömür boyu korunmuş olacaktır.

 

 

Gürok Kiremit

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişime Geçiniz

0 (232) 339 1 999
İletişime Geçiniz

Talep Formu