Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Bloknims

Bloknims

BLOK BİMS A.Ş. 1997 yılında, ülkemiz yapı sektöründeki eksiklik görülerek, bims (pomza) hammaddesi ile yapı malzemeleri üretmek amacıyla, ERTAŞ GRUP çatısı altında, vizyoner, yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur.

BlokBims Nevşehir’de bulunan, 1.200.000 m2 açık ve 35.000 m2 kapalı alandaki tesisinde, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve MASA marka Alman menşeili tam otomatik makinaları ile, ulusal ve uluslararası yönergelere uygun, 300.000 adet/gün kapasiteyle üretim yapmakta, ürünlerini 150 araçlık nakliye filosu ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Ülkemizde, tüm Türkiye’ye dağılmış 160 tane bayi ve satıcımız, 10 kişilik teknik ekibimiz aracılığıyla hizmet veren BlokBims’in, yurtdışında da Amerika, İngiltere ve Suudi Arabistan’da distribütörlükleri bulunmakta ve kurum 47 ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. En çok istihdam sağlayan kurumlardan biri olarak Nevşehir Sigorta İl Müdürlüğü tarafından da ödül alan BlokBims, her geçen gün istikrarla büyümekte, gelişmekte ve sermayesini arttırmaktadır.

Bloknims

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişime Geçiniz

0 (232) 339 1 999
İletişime Geçiniz

Talep Formu